Únor 2012

Harry si koupil nový byt!

26. února 2012 v 12:46 | Em*& Maggie* |  News


Podle jednoho článku na internetu si Harry udájně koupil luxusní byt v Londýně za 575 000 dolárů. :) Myslím, že je to škoda, že nebude s nimi nadále bydlet, ale zaroveň jeho rozhodnutí chápu!:)

Osmnáctiletý chlapec tvrdil The Sun, že chce opustit dům, v němž bydlí se zbytkem skupiny One Direction. Aby mohl žít na vlastní pěst.
Zdroj řekl deníku: ,, Harry si užil hodně skvělého času společně s klukama ze skupiny, ale domnívá se, že je čas se začit starat o svůj nový prostor. Vydělal spustu peněz a rozhodl se, že je investuje právě dotohoto."
,, On si také myslí, že byt bude dělat dojem na dívky. Je to docela zvláštní."
1# Tour with BTR - Chicago

26. února 2012 v 11:39 | Em* & Maggie* |  Turné s Big Time Rush

V pátek, tedy 24. února, měli kluci první koncert v Chicagu s Big Time Rush. Zde zazpívali 6 písní z alba Up Al Night. Na internetu se objevily jak celkem kvalitní fotky, tak videa všech písní. :)) Musím říct, že tu kluci vypadají úžasně. Oblečení mají jako obvykle sladěné do modrých, červených a bílých barev. I jejich výkony byly víc než ohromující:* Užijte si fotky i videa:*

[6 videí]


[+27 fotek]

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Vše...

25. února 2012 v 21:38 | Em* & Maggie*

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
To bude pro dnešek všechno, protože jsem už vážně unavená. Dopředu říkám, že se objevily úžasné fotky a videa z prvního koncertu v CHicagu se skupinou Big Time Rush. :* Určitě se máte na co těšit. Přidám to hned zítra ráno. Mějte se hezky..:)

Obleč se jako One Direction 1#

25. února 2012 v 20:54 | Em* & Maggie* |  1D móda

Oficiálně otevírám novou rubriku Obleč se jako One Direction. Chtěla jsem něco nového, a jelikož jsem velkej fanatik do nakupování a na módu si hodně potrpím, tak mě napadlo toto. Možná to někdo ocení, možná ne. Ale každopádně sem budu přidávat ukázky oblečení ( +odkazy Buy) na způsob outfitů One Direction ( Samozřejmě v holčičím podání, ale někdy se klučičí objevit může). Tak doufám, že se vám to bude líbit;))

Takže tady je první várka. Je trošičku jednodušší, ale to nevadí. Skoro všechno mám doma.:D Nejvíce se mi tady líbí Harryho styl, to sáčko bych chtěla.;D Užíjte si fotky.:*

Before to Kiss FM - photos

25. února 2012 v 15:51 | Em* & Maggie* |  Appearances

Objevily se další fotky, tentokrát před rozhovorem pro Kiss FM.
Nemám slov, vážne jim to moc sluší. Užíjte si fotky. :*

7 fotek
------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Kiss FM interview - photos

25. února 2012 v 15:39 | Em* & Maggie* |  Appearances

Jedná se o již zmíněný rozhovor s One direction pro Kiss FM. Kromě videa se objevilo i pár kvalitních fotek. :) Samozřejmě jsem našla i fotografie od fanoušků, kteří měli tu čest tam být, ale ty už tak kvalitní nejsou. Užijte si fotky:*

12 fotek
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Online live chat with One direction

25. února 2012 v 14:29 | Em* & Maggie* |  News

Na jedné stránce jsem našla trošku předběžnou informaci o tom, že One direction budou hostovat v online chatu na stránkách Z100.com. Čas - v pátek 9. března ve tři odpoledne jejich času ( pro Českou republiku ve 4 hodiny odpoledne). Avšak otázky můžete psát už teď, ale nejprve se musíte registrovat. Jen pro informaci, 8. března bude online chat i s Demi lovato!;)
La Boite Questions

25. února 2012 v 13:39 | Em* & Maggie* |  Ostatní videa
Tak to je bomba!:* Objevilo se francouzské video, kde kluci odpovídají na otázky a plní úkoly! Je to dokonalé!:* Úplně jsem hleděla, když zpívali More Than This. Zpívají tak perfektně!:) NAvíc to je místy hrozně vtipné.
Třeba v 0:55 - Měli za úkol předvést svůj křik. Harry se ani nesnažil a Zayn to zakončil tak parádním křikem.:D
1:44 - K tomuto nemám slov. Další důvod, proč je obdivovat:*
No, dál prozrazovat nebudu, užíjte si video:)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Interview Head World - Zayn Malik

25. února 2012 v 12:59 | Em* &Maggie* |  Rozhovory z časopisů

Objevil se rozhovor se Zaynem pro Heat World, kde se ho ptájí na dotazy ohledně turné s Big Time Rush! Je to opravdu zajímavé, určitě doporučuju přečíst!:)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) HW: Můžeme se těšit na vašich koncertech na nějaké vzrušujících pyrotechnické efekty?
Zayn: ,,Jsme jen jako doprovodná skupina, takže je to dost omezené, ale chceme se soustředit spíše na naáš výkon, aby to bylo co nejlepší!"

2) HW: Máte svůj vlastní autobus?
Zayn: ,,Ano, máme svůj vlastní autobus, pravděpodobně i několik jiných aut, takže tam bude zábava. Asi budu mít Nintendo DS s konzolí. Jsme pořád spolu a není tady žádného nepříjemného člověka, všichni jsme jako každý jiný ."

Kiss FM Interview, 1D singing WMYB

25. února 2012 v 11:49 | Em* &Maggie* |  Rozhovory


Kluci se včera v Chicagu zúčastnili menšího rozhovoru pro Kiss FM. Odpovídali na otázky od fanoušků a také napodobali americký přízvuk. Například Zayna opravili za to, že řekl špatně Chicago a Harry se pokusil napodobit americké ,,OMG".:D Úplně se mi líbil moment, když si Zayn plácl s Louisem, protože řekl jako svou oblíbenou zpěvačku Katy Perry, a poté začaly faninky zpívat sloku z písně Up all night ,,Katy Perry is on replay, She's on replay...!" Kluci byli opravdu překvapení! A na úplný konec zazpívali bezchybně WMYB.:)) Užíjte si video:*