Duben 2012

Live performances[Vevo lift]

20. dubna 2012 v 23:49 | Em* |  Videa z koncertů
Konečně jsem se vrátila. Popravdě, nemohla jsem se dočkat, až zase něco přidám.:D A můžu vím říct, že se toho objevilo doopravdy velké množství. Dnes to už všechno nestihnu, ale všechno přidám zítra.;) Jako první tu pro vás mám videa, které se dnes objevily. Je natočené opět pro Vevo lift a kluci zde pro změnu zpívají naživo What Makes You Bautiful,One Thing, More Than this a Up All Night. Je to sice trošku upravené ( fakt jen trošku:D), ale tak divit se nemůžeme.;D Každopádně zpívají to naprosto skvěle.Úplně jsem se u toho rozplývala<33 Doporučuju poslechnout.:*One Direction meet fans in Auckland!

20. dubna 2012 v 17:48 | Em* |  Ostatní videa
Ještě než půjdu ke kamarádce, tak vám sem dávám k dispozici video už z Nového Zelándu, kam se kluci přemístili, aby mohli pokračovat ve svém turné. Tady navštíví pouze dvě města. Každopadně kluci se ve městě Auckland setkali se svými fanoušky a poté udělali krátky rohovor. Áww.<3 Úplně jsem hleděla na Harryho, který si vzal od jedné holky papírek, nejspíš s jejím číslem. Všimnout si toho můžete hned na začátku.:) A pak Zayn v 1:19.<33 Je to tak rozkošné.:D* Jde vidět, že byli v obrovské náladě a celé si to užívali. A mimochodem.. Všem to maximálně slušelo, opět byli hodně dobře sladění.:* No, určitě se na celé video podívejte!:)


One Direction interview with 90.9 Sea FM!

20. dubna 2012 v 17:17 | Em* |  Rozhovory
S menším spožděním sem přidávám interview s 90.9 Sea FM.:) Je doopravdy úžasný.:D Hodně mě rozesmálo, jak Niall na konci zkoušel chodit v podpatkách. Pořád říkal O můj bože, a pak se zeptal jak se v tom chodí.:D Ještě předtím udělal Harry několik kliků.<3 A ke konci kříčel, že je to nejlepší interview na světě. Příšlo mi, že si v té moderátorce našel menší zalíbení. No to uvidíte, když celé video zhlédnete.;)


Interview with Niall Horan for Mix101,1!

20. dubna 2012 v 12:07 | Em* |  Rozhovory
Ještě přidám několik rozhovorů s Nillem s moderátory Christie a Jane z Mix101,1. Bohužel za dvacet minut du do školy.:D Takže víc vám k tomu už nestihnu říct.:) Ale určitě se podívejte.:*

[+4 videa]


Backstage Photo!

20. dubna 2012 v 11:59 | Em* |  Tour Backstage

Omlouvám se za měnší spoždění těchto novinek, ale totálně nestíhám.A to blogu věnuju snad všechen můj volný čas.:D No každopádně se objevilo několik backstage fotek z australského turné. Některé fotky mě doopravdy rozesmály. Hlavně ten Niall na záchodě.:DD A celkem dost jim závidím ten autobus, je ta luxusně vybavený!:) Určítě se podívejte, jsou nádherné!;)
[+ 19 fotek]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tour in Australia > Brisbane

19. dubna 2012 v 19:24 | Em* |  Turné v Austrálii 2012

Kluci včera, 18.dubna, vystoupili ve městě Brisbane, které je zároveň třetí zastávkou při australském turné.:) Fotek se objevilo celkem dost a všechny jsou opět v HQ kvalitě. Kromě fotografií sem přidám i videa, kterých se objevilo doopravdy několik. Mezi nimi je i můj oblíbený DJ Malik.<3 Dále se také můžete podívat na video, kde odpovídají fanouškům na zprávy z twitteru, a potom tomu dotyčnému zamávají.:) Zazpívali to opět božsky! Už to nemá cenu ani komentovat.:* Užíjte si to!
[+17 videí]
[+8 fotek]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot Saturday Night Live

19. dubna 2012 v 18:20 | Em* |  Photoshoots 2012

Možná si pamatujete tři promo fotky kluků k Saturday Night Live. Doufala jsem, že se objeví další, protože by to stálo doopravdy za to a splnilo se. Mám tu pro vás dalších devatenáct nádherných fotek. Nejsou už tak upravené, jak ty předtím. Ale fakt moc se mi líbí.<3 Kluci jsou tam tak odvázaní. A jejich outfity tady přímo miluju.:* Bohužel HQ kvalita to není, ale to nevadí.:) Určitě se podívejte!

[+19 fotek]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At Lone Pine koala Sanctuary in Brisbane!

19. dubna 2012 v 18:20 | Em* |  Photoshoots 2012

18.dubna, tedy včera, byli kluci v Lone Pine v Brisbane, kde se odfotili s koalou.:) Není to oficiální photoshoot, ale schválně jsem čekala na HQ fotky, které se doopravdy objevily. Příšla mi doopravdy škoda to zahrnout do jiné rubriky než photoshooty, protože fotky jsou nádherné a strašně roztomilé.<3 Je mi líto, že se s ní nevyfotil Niall, ale třeba se bál.:D Smála jsem se u fotek Harryho. A u Zayna jsem měla ten trapný pocit, že zavidím aji tomu zvířeti.:D* Užíjte si je.
[+7 HQ fotek]
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


One Direction interview with TheHotHits!

19. dubna 2012 v 11:09 | Em* |  Rozhovory
Zapomněla jsem přidat několik dalších rozhovorů s kluky, které byly součastí interview se Zaynem a Harrym.:) V prvním videu mě zaujala otázka od moderátorky: ,,Rihanna nebo Katy Perry?" Loui byl pro Katy, Zayn myslím taky a ostatní byli pro Rihannu.:) Dál se jich ptala, s kým by si chtěli zahrát ve filmu. Jejich odpovědi byly:
Louis: "Leonardo dicaprio", Zayn: "Luke Pasqualino", Harry: "Orlando Bloom", Liam: "Taylor Lautner", Niall: "Tom Felton".
Druhé video jsem rozdýchávala hodně dlouho.:DD Kluci na něm děkují všem fanouškům, kteří se podívali na tento celý interview s TheHotHits. Jak se Liam snažil to doříct a na konci úplně zakříčel a stejně to pak dořekl Zayn.:DD*
Večer všechno dopřidávám. Už se objevily další fotky z turné po Austrálii, ještě ten nový ,,photoshoot" kluků a par rozhovorů.:*

[+3 videa]


Liam Payne, Niall Horan - Twitcam

18. dubna 2012 v 22:11 | Maggie* |  Ostatní videa
Nečekaně tu máme další twitcam od Liama. Tentokrát se k němu připojil z Niall.:) No musím říct, že se opět objevilo mnoho Partů, takže pro kluky velký obdiv. Je to prostě úžasné, jak se Liam snaží komunikovat se svými fanoušky. Užijte si to.:*
[Part 1]