Rihanna talks about One Direction

13. dubna 2012 v 19:59 | Em* |  News

Áww<3 Skvěla novinka, teda aspoň pro mě.:D Objevila se totiž informace, že Rihanna má určité zalíbení ve One Direction, teda konkrétně v Harrym.:) Více čtěte níže:
Rihanna si myslí, že Harry Styles má (doslova) hvězdnou kvalitu a že si je jistý sám sebou. Řekla The Daily Mirror: ,, Jo Harry, sledovala jsem jejich videa a jen si říkala - Wow, on je hvězda!" ,,Zdá se, že si je jistý, je to k němu tak přirozené!"
Harry o tom slyšel a řekl: ,, To je naprosto neuvěřitelné! Rád bych se připojil!"
A co je na tom nejlepší je, že jsou podle informací ubytováni ve stejném hotelu v Sydney. One Direction se proto teď snaží Rihannu najít.
Zdroj řekl: ,, Kluci se zoufale snaží, aby jí našli." Dokonce se dívají na fotky z jejího twitteru, aby poznali o jaký pokoj se na fotkách jedná.:D
Ách!:DD Typičtí kluci.:D Je to skvělé, poslední dobou se kolem One Dirextion točí jen samá známá jména a jsem na ně nehorázně pyšná. Ale to už jsem několikrát říkala. Každopádně od Riri jsem to doopravdy nečekala. Je to jedna z mých nejoblíbenějších zpěvaček a bylo by skvělé, kdyby se setkali. Hodně bych jim to přála.:)
xoxo Em*&Maggie*
Photo by me

 


Komentáře

1 onedirectiononline onedirectiononline | Web | 14. dubna 2012 v 14:51 | Reagovat

tak to je skvelé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama