One Direction interview with Strawberry 99.7

16. června 2012 v 20:39 | Em* |  Rozhovory
Lidi, jsem jediná, která si myslí, že ten hlas v té písničce na začátku je Liamův? Já bych se asi zprominutím posrala, kdyby byl, protože ta píseň je naprosto skvělá a kdyby byla z druhé alba, tak ještě víc.<33
No zpátky k celému rozhovoru.. Tak celý vlastně spočívá v tom, že kluci musí odpovídat na otázky zrovna tehdy, když mají v puse pizzu.:D Zayn si to neovědomil a jednou ho musel ten pán opravit, že si má kousnout!:D Nejprve se ptá Harryho na rozdíl mezi fanynkami v Usa a UK. Pak Liam také mluví o fotbalovém mistrovství Evropy, které se teďka hraje.
Tak kluci samozřejmě fandí Anglii že.:D No a potom se zeptá Zayna, jak se jim líbí video o nich, které teď celkem hodně koluje po internetu. The Adventurous Adventures of One Direction. Zayn na to řekl, že je to opravdu skvělé, úplně dokonalé. No a někdy na konci měli za úkol říct nějakou větu s plnou pusou jídla.:D Dostal mě Niall se Zaynem.:D Niallovo: ,, Chcete jít se mnou na drink?" a Zaynovo ,, Jak se máte?" mě úplně rozsekalo.:D A ty výrazy u toho.:D No dobře, už zase píšu, jak úplný blbec.:D Radší se na něj podívejte.:) Užíjte si video!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama