iCarly-videa

iCarly - iGo One Direction Sneak Peak

2. dubna 2012 v 22:43 | Em*
Objevila se první ukázka ze seriálu iCarly.:) Je to pasáž, kdy Harry hraje nemocného a můžu vám říct, že hodně přesvědčivě. Vtipný moment v tomto videu měl být, když se Harry zeptá: ,,Will somebody hold me?" (Podrží mě někdo?) a Niall, Loui a Zayn řeknou: ,, No!" :D V angličtině se totiž Somebody(někdo) používá v otázce tehdy, když čekáte na tu otázku pouze kladnou odpověď .:D Teda aspoň co si já z hodin pamatuju.:D Každopádně se strašně těším, až se budeme moct podívat na celý díl.:) Vypadá to zajímavě.:)

Promo videos iCarly

1. dubna 2012 v 12:22 | Maggie*
Sice se objevilo doopravdy hodně novinek ohledně Kids Choice Awards, ale abych změnila trošku téma, tak jsem přidám v momentech opravdu zábavné videa.:) Tento článek se bude konkrétně týkat iCarly. Na youtube totiž konečně přidali Promo videa. Nejvíc mě rozsekalo první video, když Gibby (takový tlustší kluk, který je právě velkým fanouškem One Direction) začal zpívat What Makes You Beautiful a Harry k němu šel s nataženýma rukama a křičel: ,,Noooo!".:DDD Nevím, jak vy, ale já z toho nemůžu.:D No, abych k tomu řekla ještě pár infomací, premiéra v Americe je příští sobotu. ALE! Dívala jsem se, kdy mělo ČR premiéru předchozích episod a trošku mě to zklamalo, protože to bylo až půl roku po premiéře v Americe. Nejsem si jistá, jestli to tak bude i s touto episodou, ale každopádně je to už online na netu. Mě to bohůžel nejde zpustit.://
[+2 videa]

One Direction performing on iCarly

24. února 2012 v 17:24 | Em* & Maggie*
Dřív než přídám ještě novinky, které se objevily, tak sem dodám video, ve kterém Óne direction vystupuje v seriálu ICarly:) určitě o tom víte! Hodně jsem se na to těšila a jen podotknu, že do toho hrála hudba na playback, takže kluci víceméně otvírali jen pusu, ale třeba v refrému zpívali i oni!:) Je to trochu starší informace, ale nevadí!:)

 
 

Reklama