News

Teen Choice Awards 2012- One Direction is nominated!

16. června 2012 v 21:10 | Em*
Mám pro vás skvělou zprávu.:) Začalo druhé hlasování Teen Choice Awards 2012 a kluci zde prostě nesměli chybět. Nominování jsou hned třikrát a to v kategorii Music a v kategorii Summer. Na hlasvání potřebujete sice registraci, ale myslím, že to je nejmenší důvod toho, proč nehlasovat.:) Myslím, že kluci mají obrovskou šanci aspoň jednu z cen vyhrát, i přes jejich celkem velkou konkurenci.:)* Níže se můžete podívat, kdo společně s nimi byl dál nominován.

Choice Love Song/ Výběr milostné písně
Justin Bieber - 'Die In Your Arms'
Demi Lovato - 'Give Your Heart a Break'
Phillip Phillips - 'Home'
Jason Mraz - 'I Won't Give Up'
One Direction - 'What Makes You Beautiful'

Choice Summer Music Star: Group/ Výběr letních hudebních hvězd: Skupina
Coldplay
Gym Class Heroes
Maroon 5
One Direction
The Wanted

Choice Music: Breakout Group/ Výběr hudby: "Nejlepší" skupina
Eli Young Band
fun.
Karmin
One Direction
The Wanted

One Direction - Billboard.com

20. května 2012 v 17:51 | Em*
Stránka Billboard.com zveřejnila anketu, ve které chcou zjistit, kteří umělci nás-jako fanoušky- svou hudbou a stylem nejvíce zaujali. One Direction je právě součastí jedno z hlasování a to ,,New style Icon of 2012". Přiznám se, že jsem hlasovala pro ně ve všech kategorií.:D* Zaslouží si to. Každopádně..má to něco společného i s předáváním cen Bilboard Music Awards 2012, které se bude brzy vysílat živě na ABC.
Výsledky hlasování můžete najít na stránce BCBG na Facebooku v osm hodin v neděli večer.:) Těším se na ně! Věřím tomu, že to mouhou vyhrát.:) Jejich styl doslova miluju.<3 Co nejvíce se snažím oblékat se jako oni. Když potkám kluka domrtě stejně oblečeného jako Niall, Zayn a Liam, tak doslova šílím a otáčím se za ním, i když už sem od něho už strašně daleko.:D( Harryho a Louiho se mi ještě nepodařilo potkat). Proto bych byla hodně ráda, kdyby toto vyhráli.:)

Teen Choice Awards 2012- One Direction is nominated?

19. května 2012 v 12:10 | Em*
Na stránce časopisu Popstar se zveřejnili kandidáti na nominováni do Teen Choice Awards 2012. Bohužel One Direction mezi nimi není, ale proč to vlastně píšu. Právě Popstar se velice diví, že zde kluci nejsou.
Proto uspořádal anketu, kde můžete hlasovat, jestli by One Direction mělo být součástí nominovaných a nebo ne!
Hlasovat můžete kliknutím na tuto stránku! Každopádně jsem velice ráda, že jim na tom tak záleží! Myslím, že kluci by si to opravdu zasloužili. Můžu vám říct, že v poslední době "ovládli svět" svou hudbou. Takže by byla škoda, kdyby nominováni nebyli. Určitě hlasujte, kolem 90% je pro, aby byli součástí i kluci.:)

Dnes mám opět nějaký divný den. Příjde mi, že se všechno kolem mě hroutí. Vlastně.. chybí mi někdo, s kým bych mohla tlachtat o One Direction od rána až do večera. Bohužel jsem se narodila zrovna v okolí, kde kromě mě a pár mladších spolužaček je nikdo nemá rád. Holky jen tak říkají, že se jim vůbec nelíbí. Ale vsadila bych se o milion, že kdyby je potkaly na ulici, tak z nich šílí jak parta pětiletých děcek. To samé i kluci. Z jejich pohledu si myslím, že je to pouze obrovská závist. No prostě jsem ráda, že mám tento blog, aspoň v tomhle světě si s někým můžu povykládat. Zase mé keci že? No už mlčím.:D Určitě hlasujte.;)

Zayn Malik and Perrie Edwards

18. května 2012 v 21:00 | Em*

Hodně lidí z vás určitě slyšelo o vztahu mezi Zaynem a Perrie Edwards, kteří byli nedávno spolu na rande v kině. Někteří tomu však nevěnovali moc pozornosti a nadále si mysleli, že to mohlo být jen přátelské setkání. Já jsem byla mezi nimi. Ale hned poté, co se kluci před dvěma dny vrátili ze Švédska, se objevily dvě nekvalitné fotky pořízené fanynkou, na kterých byl právě Zayn s Perrie a v ruce držel svůj kufr s věcmi.
Od té době několik stránek hovoří o tom, že Zayn u ní údajně přenocoval. Také před devíti hodinami Perrie odpověděla fanynce na dotaz na twitteru a Zayn, pár minut poté, aktulizoval status na Twitteru.(Viz obrázek dole)
Stránka The Mirror potvrdila, že jejich vztah není lež. Řekla, že jsou spolu šťastní a brzy tuto informaci chtějí oznámit.:)

Abych uvěřila, že spolu opravdu něco mají, čekala jsem na více informací a nebo také na potvrzení od samotného Zayna, ale myslím si, že už po těchto několika věcí, které tomu nasvědčují, je to zřejmé. Znali se už od dob X-factoru, kdy společně nahrávali videoklip k písni pro charitu. Až teď si však Zayn uvědomil, že kní cítí něco víc.:)
Zayn je můj nejoblíbenější člen ze skupiny, takže se s tím budu asi hodně dlouho vyrovnávat. Ale na druhou stranu mu to strašně přeju.<3 Když je šťastný on, jsem i já. Okej, teď to možná zní jako keci každé z Directioners. Avšak je to tak. Myslím, že nejvíce mi vlastně rozumí holky, které mají nejradši právě Liama s Louim.
Určitě si na pár Zerrie brzy zvyknu. Teoreticky.. Danielle a Eleanor totálně zbožňuju, obě jsou moc milé a hodné. A nedokázala bych si Liama s Louisem už bez nich představit.;) Budu ráda, když k nim za chvíli přidám i Perrie. Neznám ji. Její dívčí skupinu jsem nikdy nesledovala, takže vlastně nevím, jak se chová a jaká je, ale to se asi brzy změní.:)
Nebudu tu moc popisovat její vzhled. Ale dívala jsem se na pár jejích fotek. Na některých mi přijde strašně sympatická, ale na některých příliš umělá. Naopak na fotkách od paparazzů vypadala opravdu přirozeně.:) Hodně fanynek si myslí, že Zayn vybírá jen podle krásy, ale to podlě mě není pravda. Perrie je sice moc hezká, ale určitě to není žádná Miss Model .:) Uvidíme, každopádně si myslím, že se k sobě celkem hodí. Moc jim to přeju.<3
Takže Singl jsou prozatím Niall s Harrym. I když o Niallovi taky kolujou nějaké zvěsti. No uvidíme.:D

Perrie Edwards gets asked if she likes Avocado

Zayn Malik tweets about avocados


Z100 [The best band,...]

18. května 2012 v 15:52 | Maggie*
Možná si pamatujete, jak jsem tu přidala odkaz na hlasování v Z100, kde byli kluci "nominováni" skoro ve všech skupinách. No, vlastně jim můžu už pogratulovat, protože všechny vyhráli!<3 Je to úžasné sledovat, jak jejich úspěch čím dál tím víc roste! Rozhodně si to zaslouží.<3
Nejlepší singl:

NSYNC - "Bye Bye Bye"
Backstreet Boys - "Quit Playing Games with My Heart"
One Direction - "What Makes You Beautiful"
The Wanted - "Glad You Came"
New Kids on the Block - "Step By Step"

Nejvíc sexy:

The Wanted
New Kids on the Block
NSYNC
One Direction
Backstreet Boys

Nejlepší zvuk:

One Direction
NSYNC
The Wanted
Boyz II Men
Backstreet Boys

Nejlepší kluk na ples:

Silva Kaneswaran
Nick Carter
Niall Horan
Justin Timberlake
Nick Lachey

Nejlepší taneční výkon:

NSYNC
Backstreet Boys
New Kids on the Block
One Direction
New Edition

Nejlepší vlasy:

One Direction
98 Degrees
Jonas Brothers
*NSYNC
Backstreet Boys

Současná nejlepší skupina:
The Wanted
One Direction
Big Time Rush
Mindless Behavior
Jonas Brothers

Itunes Festoval 2012

17. května 2012 v 18:52 | Em*

Možná tušíte, že už brzy začíná klukům turné po Americe, které budou mít až do konce června. Kluci mají svůj kalendář velmi zaplněný, ale teď do něj můžeme také připsat akci, která se koná každoročně v Londýně a tou je Itunes Festival 2012. Kluci mají tu čest si tento rok na něm zahrát a vystoupit. Přesné datum jejich show je 20.září tohoto roku.
Vystoupí zde také například Usher, který celý festival zahájí. Poté Jack White a Norah Jones.:)
Harry byl velice nadčen touto novinkou.:)

Jestli máte zájem, můžete se podívat na tuto stránku, kde můžete vyhrát lístky na jejich vystoupení. Musí vám být však více jak 14 let.:) Stačí označit One Direction a kliknout na Apply Now.;D Já teda asi né, rodiče by mě zabili (doslova).:D Ale nejradši bych to udělala.:)

Btw.:
Dnes je to ode mě bohužel všechno. Škola se nám už vrátila do původního stavu. Takže toho mám na zítra hodně.:D Píšeme kontrolní slohovku na téma Štěstí. Samozřejmě, že hned první, co mě napadlo bylo Irsko, a samozřejmě, že hned potom mě napadl Niall.:DD No takže vlastně vím o čem budu psát no.:D Užíjte si den.;)

One Direction mobbed by adoring fans in London

16. května 2012 v 22:21 | Em*
Přeložila jsempro vás článek, který se týká dnešního příjezdu kluků na londýnské letiště. Myslím, že je zajímavý. Aspoň jsem zjistila, proč Louimu někdo držel mobilu ucha.:D(viz.obr dole) Určitě si ho přečtětě.:) Jinak..omlouvám se za špatný překlad u věty, která je o Niallovi. Nějak mě nenapadalo, jak to nehradit.:D*
Bylo po půlnoci, když One Direction dorazili na letiště Heathrow v Londýně 16. května, kde je čekalo několik fanynek. Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson byli v dobré náladě a tlačili své zavazadla (a sebe!) přes terminál.

Kluci vypadali ospale po příjezdu ze Švédska, ale ožili až když hejno dívek začalo křičet jejich jména. Na jednom místě šly fanynky po boku s Harrym a jedna z nich mu ukazovala fotky na jejím telefonu.

Další fanynka přitiskla mobilní telefon k uchu Louise, zatímco on šel a prosila ho, aby mluvil s její kamarádkou na druhém konci telefonu. Liam poskytl několik fotek, když jezdil na zavazadlovém vozíku, zatímco Niall, nejvíce unavený ze všech, se držel sám sebe. (byl sám)

Před odjezdem, popové hvězdy pózovali pro fotky a pak zamávali na rozloučenou.

imagebam.comimagebam.com

Up All Night v žebříčku Nejprodávánějších alb

14. května 2012 v 18:30 | Em*
Album Up All Night se podle stránky Hot100 umístilo na čtrnácte pozici nejprodávanějších CD v Brazílii.:) Myslím, že je to určitě úspěch. Na to, že je to jejich první CD.:) My s tímto žebříčkem nijak nepohneme, protože nejsme z Brazílie, ale každopádně klukům gratuluji!

2# Demi Lovato talks about One Direction

13. května 2012 v 21:09 | Maggie*
Máte rádi Demi Lovato? Já osobně ano, beru ji jako vzor. Její styl, hlas je naprosto dokonalý.<3 A proč to tu vlastně píšu? Demi totiž v rozhovoru pro časopis Peruana odpověděla na dvě otázky, které se týkají One Direction.

>>Nedávno si prozradila, že máš ráda skupinu One Direction..
Demi: Ano, jsou to určitě úžasní chlapci a jejich písně jsou velmi chytlavé.
>> Chtěla bys jet na turné společně s One Direction, jako jsi to udělala s Jonas Brothers?
Demi: To by bylo naprosto úžasné. Ano, chtěla bych jet s nimi na turné.
Sice takovýchto slibů bylo už hafo, ale věřím tomu, že nějaké to malinkaté procento uskutečnění tohoto společného turné opravdu je.:) Já bych z toho byla úplně Paf.:D Protože jít na turné nejoblíbenějších zpěváků, to se jen tak nevidí.:)

Stardoll [Harry Styles]

12. května 2012 v 14:45 | Maggie*
Tak a teď tu mám takový zajímavější článek.:) Pro ty, kteří mají v oblibě stránku Stardoll, ve které můžete vymýšlět oufity pro různé celebrity, se vyskytla možnost nějak obléci i členy One Direction, tedy spíše jenom Harryho.:) Ostatní ještě nejsou a doufám, že i ty tam brzo přiřadí.:D Nevím proč, tuhle stránku nenavštěvuju, ale Harryho jsem si prostě musela obléct.:D NE, nejsem malé dítě.:D Škoda, že tam není Zayn. Zajímalo by mě, jak by tam vypadal.:) Doufám, že by ho, vlastně všechny, udělali jak Harryho, protože Harry je tam neskutečně podobný.:) Dokonce mu udělali i stejné tělo, myslím tím hlavně jeho pihy a svaly, ty má úplně stejné.:D*
StarDolls:
Zayn Malik
Niall Horan
Liam Payne
Louis Tomlinson
 
 

Reklama