Person photos

40# Person photos

26. června 2012 v 13:46 | Anna Dee
Ahoj,přináším vám pár osobních fotek.Na první fotce je Louis u taxíku,kde je "reklama" na 1D,tuhle fotku dal na facebook před 13 hodinami,na twitteru se objevila dřív.Na další fotce je Loui s Eleanor a Louis k tomu připsal - Happiness is something so beautiful :).Třetí fotku dala na fb El a je tam s Louisem,strašně jim to sluší :D Další fotku přidal Harry na twitter,kde je ještě malý prcek,awww :D A poslední fotku přidal na fb Liam a napsal k tomu - nialls pinky face.Tak si užijte fotky :D
image host image hostimage host image host
image host

39# Person photos

23. června 2012 v 14:09 | Em*
Dále tu mám pro vás další dvě osobní fotky s Harrym a Niallem.:) První je nejnovější a Harry je na ní s Alli Simpsom. Jestli někdo nevíte, kdo to je, tak je to právě moderátorka s Radia Disney, s kterým včera kluci udělali rozhovor.:) Za chvíli přidám videa.
No a na druhé je Niall s Kendallem.:) Úplně k sežrání tam oba jsou.<33 Užíjte si fotky!:)
imagebam.comimagebam.com

38# Person photo

20. června 2012 v 21:11 | Em*
Před pár minutami přidal Liam na svůj Facebook tuhle fotku s Harrym. Jen pro zajímavost, když jsem se dívala, tak ta fotka byla přidaná před 6 minutami a už měla přes 2000 liků.:) Je úplně dokonalá!:**
imagebam.com

37#Person photo

20. června 2012 v 20:57 | Em*
Opět celkem aktuální fotka s Harrym.:) V ruce drží japonské jídlo.:D Je úplně dokonalý.:)
Jinak omlouvám se za stručné články, kdybych měla víc času, rozepisovala bych to do nekonečných slohovek.:D* Znáte mě!:D Užíjte si fotku!:)
imagebam.com

36#Person photo

20. června 2012 v 20:12 | Em*

Lidi. Tak na tuhle fotku jsem tlemila celkem dlouho! Vidíte je? Jsou skvělí.<33 Fakt se k sobě hodí. Eleanor je tak krásná. Ten její úsměv, vlasy, všechno!:D A loui je prostě No Coment. Užíjte si ji!:)*
[+Update]- Další fotka s nimi. Už to komentovat nebudu. Vy vítemůj názor!:)*
imagebam.comimagebam.com

Zayn has a new tattoo

17. června 2012 v 16:20 | Em*
Včera jsem vám psala, že Zayn byl viděn v tetovacím salónu a je samozřejmost, že neodešel s prázdnou. Na spodní straně pravé ruky si nechal vytetovat mikrofon. Můžu vám říct, že se mi to přestává nějakým způsobem líbit. Ale zase Zayna obdivuju v tom, že každé jeho tetovaní o nečem vypovídá a nejsou to takové různé kravinky. Víte..možná je to "jen" kerka, která by třeba za dva roky měla zmizet, ale uvidíme.:) Jeho volba, jeho rozhodnutí. Jen aby tomu nepodlehl až příliš a nebyl potetovaný na každém kousku těla.;) Užíjte si fotky!
imagebam.comimagebam.com

35# Person photos

16. června 2012 v 22:00 | Em*
Co tak sleduju, tak Zaynovi asi ještě nestačí několik jeho tetování na těle.:) Před nedávnem byl totiž spatřen opět v tetovacím salóně. Na první fotce taky můžete vidět jeho tatera. Každopádně doufám, že neskončí za chvíli úplně potetovan. To bych byla nerada, protože přece někdy je lepší méně než více.:) Na druhé fotce se Harry chlubí svým nevým tetovaním. V překladu znamená přobližně: ,, Nezastavuj se, dokud to nevzdáme!":)
[+3 fotky]
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

34# Person photos

11. června 2012 v 20:34 | Em*
Mám tu pro vás pár osobních fotek. Nebo tak moc osobní zase nejsou, ale myslím si, že do téhle rubriky patří.:) Na první můžete vidět kluky,kromě Zayna, zřejmě na večeři před jejich koncertem.:) Na druhé je Zayn, který si udělal menší přestávku, protože mu údajně nebylo moc dobře. A na třetí je další list s programem v USA.:) Užíjte si fotky!
Btw.: Omlouvám se, že není prozatím přidávání novinek intenzivní. Doufám, že se ze všeho do konce týdne vzpamatuju, ještě překousnu závěrečnou písemku s jazyka a budu mít konečně klid.:D*
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

33#Person photos

25. května 2012 v 19:20 | Em*
Včera se objevily nové osobní fotky. Tentokrát je to jenom se Zaynem.:) První je trochu starší fotka s jeho kamarádkou.:) Musím říct, že je hodně pěkná. Vypadá sympaticky a to její oblečení je luxusní.:D* Na druhé je se Seanem, který mi strašně připomíná spolužačku.:D Nic ve zlém ale. Sluší mu to tam.;)* A na poslední je vyfocené jejich prázdné místa v áréně, kde budou vystupovat.:)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

32# Person Photos

24. května 2012 v 21:31 | Nicole* (záskok za Maggie&Em)
*obrázek dodají Maggie&Em*

Mám tu dvě nové fotky z oficiálního FB... :) Jedna je premiéry MBI a druhé je z rozhovoru pro Today Show, který se právě chystá.. :)
[+2 fotky]

imagebam.comimagebam.com
 
 

Reklama