Photoshoots 2012

Danielle Peazer photoshoot

17. června 2012 v 16:40 | Em*
Netušila jsem, že i tanečnice mužou někdy nafotit photoshoot, ale asi to tak je, protože se můžete podívat na tři fotky Danielle z jejího nového photoshootu.:) Je fakt dokonalý.<33 Dan je tam tak roztomilá, je to tak krásná slečna.<3 Zbožňuju ji! Mimochodem nedávno oslavila své 24 narozeniny. Já jsem v tom spěchu úplně zapomněla to napsat na blog, ale psalo se to skoro všude, takže o tom určitě víte.:) Užíjte si fotky!
[+3 fotky]
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Unknow #9

14. června 2012 v 18:10 | Em*
Mám tu pro vás novou fotku z prozatím neznámého photoshootu.:) Mají vška úplně stejné oblečení jako z videa La Boite Questions, které určitě všichni znáte. Do teďka z něj nemůžu, je to tak dokonalé, jak tam zpívvají More Than This. Je fakt povedená, taková krásná momentka.:D* Těším se na další!:)

imagebam.com

Unknow #8

10. června 2012 v 16:02 | Em*
Druhý slibovaný photoshoot se objevil už před nějakou dobou, ale pouze na scanech časopisu. Pro zajímavost jsem je nahrála a dala k celému shootu.:) Už když jsem ho viděla na scanech mě úplně uchvátil. Třeba takový Niall a Harry je na něm maximálně, ale fakt maximálně k sežrání.<33 Jejich úsměv! Liam, Zayn,Louis..všichni jsou tady dokonalí! Na poslední fotce mají doopravdy luxusní oblčení. Chtěla bych poznat stylistu, který je oblékal! Opravdu se mi líbí!. Je skvělý:) Užíjte si fotky!:*
[+12 fotek]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Unknow#7

10. června 2012 v 15:50 | Em*
>Source: Twitter
Protože mi nejde přístupna některé sránky o klucích. Přídám sem prozatím nové photoshooty kluků, které se za naši nepřítomnost tady objevily. U obou zkusím ještě pohledat autora a pro koho byl focen.Prozatím to ještě nevím, je možné, že se to ani neobjevilo.:) Každopádně tento photoshoot,který můžete vidět je opravdu skvělý a roztomilý!<33 Užíjte si ho!:)
[+2 fotky]
imagebam.comimagebam.com

Unknow#6

18. května 2012 v 18:56 | Em*
Tak se tu zase objevuju.:) Před chvílí jsem se dodívala na Youtube na některé z Funny Moments kluků. Je jich strašně moc a já jsem potřebovala rozveselit.;) Dneska mi není zrovna Hey. Takže jsem ráda, že aspoň tady se nějakým způsobem můžu odreágovat od světa kde žiju..bohužel:D
No každopádně jak vidíte, je tu další photoshoot.:) Fotku Harryho ležícího na zemi už můžete znát, protože ta se objevila už dávno.;) Jsem ráda, že je odkaždého alespoň jedna fotka.;) Dostala mě ta Niallova. No není skvělý?<3 Ten jeho úsměv.:* Také Loui se velmi vyvedl, u něho vždy obdivuju jeho příjemný pohled a vlasy.<3 Zaynova bunda je dokonalá. Liamem je prostě klasika. Pořád krásný. Stejně tak i Harry, to sako mu sluší nejvíc.<3 Jsou tu maximálně úžasní.:) Užíjte si je!
[+5 fotek]
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com

Photoshoot Top Of The Pops

14. května 2012 v 23:03 | Em*
Před méně než půl hodinou byly zveřejněny nové fotky z photoshotu, který je poněkud starší a kluci ho fotily někdy v tomto roce. Pokud by se objevilo více informací, jako například jméno shootu, určitě dodám. ([+Update]-Top Of The Pops) Každopádně mě doslova vyrazil dech.:O Popravdě tentokrát to byl nejvíce Liam. Ta fotka u piana je maximálně povedená.<3 Niall zde má ještě takové platinové blond vlasy a Zayn je má trochu krátké.:D* Nebo mě také opravdu dostaly fotky ve dvojicích.:* A vážně povedené jsou i ty skupinové, akorát jediné co mi vadí, jsou ty Louiho kalhoty na poslední fotce.:DD Promiňte.:D* Užíjte si je.:)
[+10 fotek]
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Unknow#4

6. května 2012 v 22:36 | Em*
Jako poslední článek za dnešek sem dám další nový photoshoot kluků.:) Bohužel se objevila opět jen jedna fotka. Kluci jej nafotili někdy v lednu tohoto roku.:) Je naprosto dokonalá.<3 Ten nápad se vyfotit u svého loga je skvělý a originální. Opravdu jsem zvědavá na další a věřím, že vůbec nezklamou.:)* Užíjte si ji!
Update: Dodávám jsem další dvě fotky. Jsou krásné.<3 Takéjsem podle větších informací zjistila, že tento shoot byl focený v New Yorku.
[+1 fotka]
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Unknow#3

23. dubna 2012 v 13:27 | Maggie*
Včera Em* přidala nový photoshoot, který byl focený na Novém Zélandu. Bohůžel obsahoval pouze jednu fotku. Ale dneska se jich objevilo více. Nejsem si jistá, jestli to patří officiálně k tomuto photoshootu, protože tyto fotky jsou spíše takové momentky.;) Možná to je záměr, možná ne, ale každopádně tu jsou kluci krásní, ostatně jako vždy.:* Užijte si je.<3
[+7 fotek]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Unknow#2

22. dubna 2012 v 20:43 | Em*

Nestačím se ani divit.:D Poslední dobou se to totiž hemží jenom novými photoshooty. A já jsem za to strašně ráda. Jenže se většinou objeví jen jedna fotka a dlouhou dobu nic.:D To samé je to i u tohoto. Každopádně kluci jej nafotili na Novém Zélandě. Podle mě ještě v Aucklandu, jelikož na sobě mají stejné oblečení.:) Fotka vypadá velice pěkně a jsem zvědavá, jak budou vypadat ostaní.;) Užíjte si to.
imagebam.com

Unknow#1

21. dubna 2012 v 15:48 | Em*

Jako poslední novinkou za toto odpoledne, kterou sem přidám, je zřejmě nový photoshoot kluků. Objevila se z něj jen jedna fotka. Ale to vůbec nevadí, protože se máme aspoň na co těšit. Je totiž úplně dokonalá.<3 Spíše.. kluci jsou na ní dokonalí. Jen se podívejte, jak se všichni tváří a to ani nemluvím o jejich outfitech. <33 Jen doufám, že se rychle objeví další, jelikož jsem doopravdy moc zvědavá, jak budou vypadat.:)* Užíjte si to.
Teď se jdu učit, máme toho totiž fakt hodně. Do konce přístího týdne máme odevzdávat dva zápisy do kulturního deníku a já nemám přečtenou ani jednu knihu.:D No jako, chápejte mě.:D Každopádně se večer můžete těšit na nové fotky z turné, osobní fotky a taky pár dalších, zajímavých videjí.:) Jo a mám v plánu dnes dělat taky nový layout na tuto stránku, už by to chtělo opět změnu.:D
imagebam.comimagebam.com
 
 

Reklama