Rozhovory

Interview in Mexico

24. června 2012 v 15:35 | Anna Dee
Ahoj,mám tady pro vás pár interview z Mexika.V prvním videu se ptají jenom Nialla a Liama,ale v ostatních mluví všichni.Snažila jsem se je přeložit,ale no mezi námi Google překladač není úplně nejlepší :D Jinak nevím jestly to tu na blogu bylo už zmíněné,ale Liam má na twitteru 4 miliony followers :)

One Direction Radio Disney

23. června 2012 v 14:47 | Em*
Několik videí z rádia Disney.:) Kluci zde zazpívali píseň What Makes You Beautiful a More Than This. Ještě nevím jestli je to úplná vezre celého rozhovoru. Proto nechci dělat konečné závěry. Každopádně stojí za to zhlédnout.:)
Jestli vás zajímá, na druhém videu kluci odpovídali na dotaz, jakou hudbu a jakého interpreta a nebo skupinu mají nejradši.:)
Niall-Bon Jovi, Liam s Louim-The Beatles, Harry- Elvis Presley a Zayn- Michaela Jacksona.:)) Užíjte si videa!
[+3 videa]

One Direction interview with Radio Disney

23. června 2012 v 12:49 | Em*
Radio Disney udělalo v USA s kluky rozhovor. Zatím se z něj objevila jen dvou minutová ukázka, ale i ta stojí za to. Včera, ve tři odpoledne jejich času, se měla vysílat celá verze.
Kluci si měli stoupnout zády ke kameře a moderátorka jim pokládala různé otázky, a ten, který si myslí, že ji splňuje, má zvednout ruku. Kdyby něco je to tam všechno napsané.:) Takže si to dyžtak můžete přeložit sami.:D Ale hodně sem se smála hned u první otázky. No a ke konci se jich zeptala, jakou jednu větou by řekli nádherné dívce. Harrymu jsem moc nerozuměla, ale za to Louimu úplně nejvíc.:D ,, I bet you are really nice girl.":DD Né, ten jeho pohled při tom.:D A třeba Zayn by řekl: ,, Hi I am Zayn, Give me your number!":D Prostě klasika.:) Určitě se podívejte!:)

One Direction interview with Strawberry 99.7

16. června 2012 v 20:39 | Em*
Lidi, jsem jediná, která si myslí, že ten hlas v té písničce na začátku je Liamův? Já bych se asi zprominutím posrala, kdyby byl, protože ta píseň je naprosto skvělá a kdyby byla z druhé alba, tak ještě víc.<33
No zpátky k celému rozhovoru.. Tak celý vlastně spočívá v tom, že kluci musí odpovídat na otázky zrovna tehdy, když mají v puse pizzu.:D Zayn si to neovědomil a jednou ho musel ten pán opravit, že si má kousnout!:D Nejprve se ptá Harryho na rozdíl mezi fanynkami v Usa a UK. Pak Liam také mluví o fotbalovém mistrovství Evropy, které se teďka hraje.
Tak kluci samozřejmě fandí Anglii že.:D No a potom se zeptá Zayna, jak se jim líbí video o nich, které teď celkem hodně koluje po internetu. The Adventurous Adventures of One Direction. Zayn na to řekl, že je to opravdu skvělé, úplně dokonalé. No a někdy na konci měli za úkol říct nějakou větu s plnou pusou jídla.:D Dostal mě Niall se Zaynem.:D Niallovo: ,, Chcete jít se mnou na drink?" a Zaynovo ,, Jak se máte?" mě úplně rozsekalo.:D A ty výrazy u toho.:D No dobře, už zase píšu, jak úplný blbec.:D Radší se na něj podívejte.:) Užíjte si video!

Interview with Liam Payne

13. června 2012 v 12:38 | Maggie*
Další rozhovor je tentokrát s Liam.:) Mimochodem, je tu nádherný. Nemůžu si pomoct, ale ty jeho vlasy jsou božské.<3 No zpátky k článku. Liam tu potvrdil, že tři z nich mají přítelkyni, tedy on, Loui a Zayn. Takže nějaké pomluvy o tom, že se s Perrie rozešel, je netřeba řešit.:) Je pravda, že je to poslední dobou nějaké zmatené, protože si Zayn na svém facebooku nedávno změnil stav na nezadaný. Nechci tu psát ale něco zybtečně nepravdivého. Taky zmínil tetování Danielle, která ho má na ruce. No a nakonci pochválil "pohádku", jež se na internet objevila tak před dvěma týdny. Jedná se o The Adventurous Adventures of One Direction. Řekl, že se mu to líbilo a že to bylo hrozně moc vtipné.:) Také si přejí další episodu.:D Já jsem u toho popravdě doslova chcípala.:DD Bohůžel, u toho člověk musí umět aspoň trošičku anglicky. No nevadí, kdo by se na to chtěl podívat, tak je to všude na youtube, ale dám sem odkaz [Tady]. Užijte si video.:)

Interview with Zayn [98.5 Kluc]

13. června 2012 v 12:10 | Maggie*
Objevil se rozhovor se Zaynem pro Kluc. Otázky mu pokládala jeho fanynka Albania Guido. Mezi velmi zajímavé odpovědi od Zayna můžu přiřadit tu, kdy na otázku: Kdyby si mohl vybrat, jakými čtyřmi slovy by mluvil do konce svého života, odpověděl: Vas Happening, Ahoj a Nashledanou.:DD Celkem mě to pobavilo.;D Užijte si ho.:)

Zayn na The Hits Radio (23.5.2012)

24. května 2012 v 16:21 | Nicole* (záskok za Maggie&Em)
Ahooj všem! Maggie a Em jsou na soustředění, tudíž tady budu opět úřadovat já.. hehe:D Teď už k článku...
Včera The Hits Radio telefonovalo se Zaynem, který v rozhovoru mluví například o Up All Night DVD a také prozradí i něco o druhém albu, který kluci připravují.. :)
Jinak Zayn prozradí, že je se právě nachází v koupelně..bože jak to řekne..aaaa! <33 Jinak někde v pozadí byl slyšet Loui;DD...A taky i pár slov prohodí o Perrie... :)

Who Would Star in a One Direction Movie?

9. května 2012 v 11:09 | Em*
Ahojte!:) Moc se omlouvám za včerejší neaktivitu, nějak jsem to neodhadla. Ale naštěstí se neobjevilo příliš mnoho novinek. Tak jsem dodávám video, které kluci natočili ještě v Americe a zároveň se vrátíme do dob, kdy byl Zayn doma kvůli ztrátě člena v rodině. Jestli si pamatujete, kluci udělali několik krátkých rozhovorů pro Popstar. Tady se jich moderátorka ptá, kdo by je měl, podle nich, hrát ve filmu o One Direction. Nebo koho by chtěli. Niall: Tom Felton (Draco Malfoy z filmnu Harry Potter), Liam: Tom Hardy , Louis: Leonardo Dicaprio, Harry: Orlando Bloom. Aww, nejvíc jsem se smála u Liama.:D A Leonardo společně s Tom Feltonem jsou celkém dobrá volba.;D Každopádně mě mrzí, že zrovna tady nebyl Zayn, zajímalo by mě, koho by chtěl on.;)

Interview with Liam, Harry and Zayn

26. dubna 2012 v 19:57 | Maggie*
Mám tu pro vás rozhovor s Liamem, Zaynem a Harrym. Všichni tři dostali kartičky s úkoly. Každý každému je uděluje a musí je splnit. Asi nejzajimavější úkol dostal Zayn. Před tím, než mu ho Liam řekl, zavolal vychytrale jednoho potetovaného pána, aby se postavil na pravo vedle Zayna. :D A až potom Liam prozradil, že si má prohodit oblečení s tím, který je napravo od něho.:D A můžu vám říct, že všechny naštvalo, že při tom převlékání, kdy si Zayn sundával triko, tam byla velká cenzura.:D No fakt zabít toto.:D Určitě se podívejte.

Interview - 3News

23. dubna 2012 v 15:28 | Maggie*
Mám tu pro vás tři rozhovory z Nového Zélandu. Na prvním videu je rozhovor jenom s Niallem a Harrym. Mluví tam o srovnávání s Beatles, o vztahu k fanynkám, o tom, jak pokračují v plněný svých pracovních cílů, aby nedošlo ke ztrátě svých zájmů a tak.:) Nejlepší bylo, jak je tam pořád vyrušoval Loui.:D
No v dalším je zase rozhovor jenom s Liamem a Zaynem. Liam popisoval, jak se rodina a Danielle zabývá jeho slávou. No a také se hodně hovoří o vztahu mezi kluky při cestování.:) Mě osobně pobavilo, když Zayn na začátku řekl slovo: BungeeJumping! :D
A poslední je interview s celou skupinou, kde mluví o jejich vzestupu a taky, že podpora rodin, fanoušků a přítelkyň jim dává sílu pokračovat.:* Hned na začátku se dívali z okna na zástupy ječících fanynek, které byly slyšet i v rozhovoru se Zaynem a Liamem. Užijte si je.:)

 
 

Reklama