Rozhovory

Pop-Dust quiz

22. března 2012 v 10:06 | Maggie*
Kluci pro Pop-Dust odpovídali na takový kvíz. Je to vcelku zábavné.:D Tady mě hrozně bavilo koukat se na Harryho a Zayna, vůbec nevím proč.:D Užijte si ho.:*

Teen.com - Favorite things

22. března 2012 v 9:43 | Maggie*
Kluci pro Teen.com natočili video, kde odpovídají otázky ohledně jejich oblíbených věcí. Napíšu sem všechny otázky, které tam zazněly a pokusím se na ty nejzajímavější odpovědět.:) Nejdřív ale řeknu, že mě na začátku strašně rozsekal Zayn svým: ,,Teen.com".:DD No zpátky ke článku - otázky:
>> Jaký je váš nejoblíbenější song z vašeho alba?
Niall a Liam: One Thing
>> Kdo je váš oblíbený člen ze skupiny Big Time Rush?
Louis: Kendall Schmidt
Liam: James Maslow
Harry: Carlos a Logan
Niall: Kendall
>> Nejlepší legrační zážitek z turné s Big Time Rush?
>> Jaké je vaše oblíbené americké jídlo?
Niall: Já mám rád všechno, co je jedlé.
>> Jaká je vaše oblíbená věc, když nemáte práci?
Liam: pačítačové hry, fotbal
>> Jaká je vaše oblíbená britská celebrita?
Všichni: Ed Sheeren
>> Kdo je vaše oblíbená realitní hvězda?
>> Jaká je vaše oblíbená věc ohledně amerických holkách?
Louis: Všechny dívky jsou stejné.
>> Jaká je vaše oblíbená webová stránka?
Niall: Teen.com

Omlouvám se za případné nedostatky nebo chyby. Pro mě bylo někdy obtížnější porozumět.:)

Interview - Family [Niall Horan, Louis Tomlinson]

21. března 2012 v 10:21 | Maggie*
Určitě si někteří pamatujete na rozhovor s Niallem a Louisem, který byl rozdělený na tři části. Minulý týden to Nicole* přidala do jednoho velkého článku -> tady. Teď se objevil rozhovor pro Family právě z té doby, když byli ještě v Torontu. Podle pozadí lze poznat, že je to z té samé budovy.:) A o čem to přibližně je? Mluví tam převážne o nich a osobnostech každého z kapely.:* Užijte si ho.

Interviews [Liam Payne, Niall Horan, Zayn Malik]

21. března 2012 v 10:06 | Maggie*
Mám tu pro vás další tři rozhovory přes telefon. První video je rozhovor s Liamem pro Q100, druhé je tentokrát s Niallem pro Kiss 96.5 a poslední je se Zaynem pro Elizabethany.

Interview with Ryan Seacrest

21. března 2012 v 9:23 | Maggie*

Mám tu pro vás rozhovor pro Ryan Seacrest. Mluví se v něm hlavně o tom, jak vznikla tato skupina, jestli jsou zadaní a tak dále.:) Skvělé je na tom to, že se poskytlo néjen video, ale i přímo otázky a ústřižky odpovědí, které v interview padnou.:* Takže je pro mne snažší překládat.;)
>>Jsou kluci ve One Direction svobodní?
Harry: Tři z nás jsou svobodní, Louis a Liam mají přítelkyně.

>> Jak se dala skupina dohromady?
Liam: Byli jsme v pořadu X-faktor. Tehdy si Simon Cowell a Nicole Scherzinger mysleli, že by bylo lepší naše talenty spojit do jedné kapely. Od té doby jsme spolu.

>> Jaké byly vaše reakce?
Niall: Upřímně jsem byl šokován, před chvíli jsme totiž přišli do soutěže jako sólisté a najednou po dvou minutách jsme jako kapela a pokračujeme dál..

>> Jak to pokračovalo?
Niall: Všichni jsme přišli do Harryho domu. Strávili jsme spolu celý týden, aby jsme se navzájem poznali a stali se kamarády dřív, než začneme spolu pracovat. Hráli jsme fotbal i na kytaru. Rozumněli jsme si velmi dobře a teď, když nejsme v práci, žijeme vedle sebe.

>> Co jste dělali před X-faktorem?
Harry: Byl jsem, jako každý jiný teenager.Chodil jsem do školy a přes víkend jsem měl malou práci v pekárně, která byla skvělá. Tehdy jsem pracoval pro mnoho starších dam. Legrace rozhodně nechyběla. Měl jsem svou kapelu s mými kamarády ze školy. S mamkou jsme považovali sledování X-faktoru jako rodinnou věc, proto jsme se na to oba dva dívali pravidelně. Seděli jsme a sledovali jsme finále, když jsem řekl: ,,Já tam vlastně chci být taky.". Potom to pokračovalo normálně. Mamka dala přihlášku a přišla ke mně s tím, že mám X-faktor a konkurz je v sobotu. Já na to jen: ,,Co?"

>> Dal vám Simon Cowell nějakou radu?
Louis: Dal nám tu nejlepší. Řekl: ,,Vy jste měli být jen kapela." Což bylo pro nás skvělé, protože jsme si všichni mysleli, že by pro nás bylo lepší pracovat sami za sebe.

>> Téma: What Makes You Beautiful
Zayn: Jen minutu jsme dělali tento song, když jsme si řekli: ,,To je naše věc, to je naše píseň, to je náš zvuk." Věděli jsme to hned.

One Direction´s favourites

20. března 2012 v 21:35 | Maggie*
V dalším ,,rozhovoru" kluci prozrazují své oblíbené město, album, jídlo a vzpomínky z dětsví.:) Ohledně alba, souhlasím se Zaynem a Louisem. Chris Brown je prostě skvělý, to samé si myslím o Adele.:* Užijte si ho.:)

Interview - magazine Pixie

20. března 2012 v 21:22 | Maggie*
Kluci udělali takový malý rozhovor pro magazín Pixie, kde například ,,prozradili", jaký je jejich nejoblíbenější singl z jejich alba Up All Night. Louis řekl Moments, Liam One Thing, Niall také One Thing, Zayn I Want a Harry More Than This. S tímto výběrem osobně rozhodně souhlasím, protože i já je považuju za nejlepší.:* Taky musím zdůraznit čas 1:52, kde Loui nechce časopis Pixie půjčit Niallovi.:D Celkem chudák Niall, ten výraz Louise mě opravdu vyděsil.:D Každopádně mi všichni kluci příjdou bez velké energie a působí unaveně, ale to chápu, mají toho hodně.;)

19.03 interview Kiss FM

19. března 2012 v 18:39 | Maggie*
19.března se kluci zúčastnili rozhovoru pro Kiss FM.:) Objevila se jen zvuková ukázka, ale to nevadí. Užijte si ji:*

6abc: Backstage with One Direction

19. března 2012 v 18:12 | Maggie*
Kluci udělali takové mini interview s 6abc, kde byly ukázky z vystoupení pro Radio Station Q102 (článek zde).:) Nevím, jak vy, ale já tady úplně žeru Zayna.:* Když jsem se koukala na toto video, rozesmála mě 0:52 minuta.:D Rozhodně se podívejte na Zayna, je tam tak sladký.:D* Bohůžel mi sem rozhovor nejde přidat, takže tu dávám odkaz pro ty, kteří si to chcou poslechnout.;)

B96 FM+ Kiss 95.1- Interviews

17. března 2012 v 14:57 | Nicole* (záskok)
Tak jsem tu zase;D..holky nemají čas, proto tady ještě dneska budu přidávat já...:) ale teď už k článku.
Mám tady dva rozhovory s Harrym, které poskytl rádiu B96 FM a rádiu Kiss 95.1. :)
V první rozhovoru Harry mluví o o tom, jak se vede albumu Up All Night v USA a nebo třeba o Kids Choice Awards.
A v druhém rozhovoru odpoví na otázky fanoušků. :)
B96 FM
(taky vám tahle fotka příjde, tak HOT jako mě?:D <3)

KISS 95.1
 
 

Reklama