Rozhovory

106.1 Bli- Interview

16. března 2012 v 19:45 | Nicole* (záskok)
Radio 106.1 Bli udělalo rozhovor s kluky po jejich autogramiádě, která se konala 11.3 :)
PART 1

Elvis Duran-Interview

16. března 2012 v 15:26 | Nicole* (záskok)
Objevil se nový rozhovor+video, kde Harry ponoří obličej do dortu:DDD...na celej rozhovor jsem se nestihla mrknout, protože spěchám, ale na toho Harryho koukněte, to je moc:DD...
Ještě přidám fotky, ale to až tak za dvě hoďky:D..možný později.. Jinak Em a Maggie už prý jedou domů, takže už je to zase budete mít;))...
Interview:

PART 1

Kiss 95.7- Interview

15. března 2012 v 21:03 | Nicole* (záskok)
Objevil se nový rozhovor, tentokrát pro Kiss 95.7...Natočený byl ale bohužel bez Zayna, který byl v tu dobu v Anglii.
Ve videu nám kluci vysvětlí co znamenají jejich slova/hlášky:D:) mluví ale také například o BTR. :)

Virgin Radio 96- Interview

15. března 2012 v 17:01 | Nicole* (záskok)
Objevil se nový rozhovor s Harrym a Liamem natočený v Torontu. :))
Kluci v rozhovoru mluví například o X-Factoru. :)

Inside Edition- Interview

14. března 2012 v 19:46 | Nicole* (záskok)
Inside Edition udělalo po autogramiádě, která se konala v neděli rozhovor s kluky. :) Ve videu Zayn popisuje kluky, také tam můžeme vidět záběry z autogramiády a pár fanoušků.
Možná jen blbě slyším, ale zdá se mi, že nějaká fanynka v 1:48 řekne svého oblíbeného člena jako Lewise (myslí Louise..) chápu, že se každý může splést..ale spíš mi asi příjde, že byla tak ruzrušená, že řekla normálně "Louis" ale jen jí je špatně rozumnět...:)
No, jinak kluci mluví třeba ještě o fanouškách. :) Užijte si video a tiše záviďte té holce, která dělala rozhovor...(všimňete si, že od kluků dostala pusu!!!:D)

Access Hollywood- Interview

14. března 2012 v 18:38 | Nicole* (záskok)
Access Hollywood udělal v pondělí po Today Show menší rozhovor s kluky. :) Kluci mluví o fanouškách, Harry třeba o jeho vlasech:D...rozhodně na to mrkněte. :)


E! interview

13. března 2012 v 21:23 | Nicole* (záskok)
E! udělal včera s kluky malý rozhovor. Kluci zde mluví celkově o skupině ale i o dalších plánech jako nové CD. :)

One Direction v Bienvenue chez Cauet. [video]

13. března 2012 v 11:13 | Nicole* (záskok)
Hezké ránko. Dneska není (zatím:D) moc novinek, tak vám sem ještě přidám video z jedné francouzké show, kde byli kluci. Bohužel neumím francouzky, takže vůbec nevím o čem se baví:D

Interview with Niall and Louis

11. března 2012 v 13:21 | Nicole* (záskok)
Objevila se další a poslední část rozhovoru s Niallem a Louisem. Rozhovor je pokuď dobře vím z Toronta a je točen pro AndPop. Nevím jestli holky přidávaly i druhou část (ale asi ne) tudíž dávám do článku celý rozhovor. :)
V těchto třech částech kluci mluví například o fanouškách, Simonu Cowellovi, o žertech Louise či o tom kdo by byl šestým člen v 1D.
Kluci jsou tam úžasní, rozhodně na to mrknětě! <33 :)
PART 1

Inteview with Niall Horan [Musiqueplus]

10. března 2012 v 19:27 | Maggie*
Když kluci před nedávnem navštívili Toronto, Niall stihl udělat telefonický rozhovor pro Musiqueplus, kde mluvil třeba o tom, jaký je rozdíl mezi Velkou Británií a USA nebo také o Harrym, který je podle něho nejoblíbenější člen ze skupiny.:) Popravdě já to taky tak vnímám, ale od Nialla je milé, že to berou a nezávidí si.:* Já je osobně mám ráda úplně stejně, ale ke každému z nich mám jiný ,,vztah" (asi nepochopíte, jak to myslím, ale nevadí:D). No, dost kecání, užijte si video.:)
 
 

Reklama